Image1\
Założyciele i kierownictwo
PDF Drukuj Email

Katarzyna Jarus DziedzicKatarzyna Jarus-Dziedzic doktor nauk medycznych, neurochirurg; założyciel i prezes Clinical Research Group, pełni również funkcję Dyrektora ds. Medycznych i Naukowych.


Pracuje w branży badań klinicznych od 2002 roku systematycznie budując swoją pozycję, jako doskonałego eksperta i menedżera w branży, przykładającego najwyższą wagę, do jakości prowadzonych badań oraz bezpieczeństwa ich uczestników.


Badacz główny i współbadacz ponad 90 badań klinicznych różnych faz z pacjentami i zdrowymi ochotnikami (w sumie ponad 5000 ochotników i pacjentów) w różnych wskazaniach, dla polskich i zagranicznych firm farmaceutycznych i CRO. Wieloletni Dyrektor Medyczny jednego z wiodących ośrodków badań klinicznych faz wczesnych, w którym stworzyła dział medyczny i zespół badawczy od podstaw. Autor kilkudziesięciu standardowych procedur postpowania (SOP) i instrukcji obejmujących szerokie spektrum prowadzenia badań klinicznych (procedury medyczne, zapewnienia, jakości, przetwarzania danych i inne).

Wybitny klinicysta z ponad 20-letnim doświadczeniem, jako neurochirurg i doskonałym dorobkiem naukowym (ponad 30 publikacji w prestiżowych czasopismach naukowych).

 

kamila dr n. med. Kamila Padlewska, prof. nadzw. w WSZKiPZ - specjalista dermatolog wenerolog drugiego stopnia. Współzałożyciel Clinical Research Group.Jest ekspertem w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej. Swoje doświadczenie zdobywała na Oddziałach Dermatologii, Chirurgii Dermatologicznej i Immunologii w Scripps Clinic and Research Foundation (La Jolla), Klinice Dermatologicznej University of California,USF College of Medicine (San Diego) oraz Ain Shams Hospital (Kair). Od wielu lat uczestniczy w badaniach klinicznych z zakresu dermatologii i dermo-kosmetologii.


Studia ukończyła na Akademii Medycznej w Warszawie. Stopień doktora nauk medycznych oraz specjalizacji pierwszego i drugiego stopnia z dermatologii-wenerologii uzyskała w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Dr Kamila Padlewska prowadziła liczne badania naukowe w Instytucie Pasteura (Paryż). Autorka licznych publikacji naukowych i współautorka książek z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej.


Od 2005 roku jest profesorem Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, w której pełni obecnie funkcję kierownika studiów podyplomowych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jest w zarządzie Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii. Należy również do Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Kosmetologicznego i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W styczniu 2004 roku została kierownikiem Laboratorium Badań Kosmetyków i Chemii Gospodarczej KLSP IZIS.