Image1\
Szczepienia przeciw Covid-19 - Zgłoszenia
Wpisany przez Administrator
piątek, 05 lutego 2021 12:05
PDF Drukuj Email

Szczepienia przeciw Covid-19 - Zgłoszenia

Szanowni Państwo

Informujemy, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień, Ośrodek Badań Klinicznych Clinical Research Group Sp. z o.o. został zakwalifikowany, jako punkt szczepień przeciwko COVID-19.

Szczepienia będą wykonywane bezpłatnie, preparatem firmy Pfizer, przebadanym klinicznie i zatwierdzonym do użytku w całej Europie. Szczepionka charakteryzuje się 98% skutecznością w zapobieganiu zachorowaniom na wirusa COVID-19. Już teraz zapraszamy do zapisów na listę chętnych, aby zagwarantować sobie możliwość zaszczepienia w możliwie najszybszym czasie. Kwalifikacji będzie dokonywał doświadczony personel medyczny w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem procedur bezpieczeństwa wymaganych w czasie pandemii. Gdyby mieli Państwo jakieś pytania zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Telefon koordynatora akcji szczepień w Ośrodku Clinical Research Group ul. Sokołowska 9/U-2 Warszawa : tel. 608-637-401

Aby się zapisać należy wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając w treści maila:

  • Imię i nazwisko,
  • Numer telefonu,
  • Wiek,
  • Wykonywany zawód
  • Wypełnioną zgodę na przetwarzanie danych (formularz do pobrania poniżej)

 

Przed wizytą u lekarza należy mieć wypełniony Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw CON/ID-19, dostępny do pobrania w linku poniżej.

Proszę też zapoznać się z klauzulą informacyjną dostępną w poniższych dokumentach.

 

- Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

- Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19

- Klauzulą informacyjna Covid-19